Personel Taşımacılığı

Servis Avrupa Turizm tecrübeli ekibiyle hızlı, dakik ve sorumluluk sahibidir. Çalışmakta olduğumuz firma personelini sabah evinden alıp işyerine vaktinde yetiştiriyor ve akşam mesai saati bitiminde, sözleşmedeki saatinde alıp huzurlu ve güvenli bir şekilde evine ulaştırıyoruz.

Servis Avrupa Turizm de tüm araç sürücüleri en az 5 yıllık sürücü ve "psikoteknik" belgesi olması şartını aramaktadır. Araçlarımızın periyodik bakımlarının düzenli olarak yetkili servislerine yaptırılması, taşıdığımız personelimize sorunsuz yolculuk sağlamaktadır. Araçlarımızın tamamı kasko sigortalı olup, yolcularımızın tamamı her türlü kazaya karşı "Özel Koltuk Sigortası" ile sigortalanmaktadır.


Servis Avrupa Turizm farklı ihtiyaçlarınıza her zaman farklı çözümler sunabilecek güce sahiptir. Personel servisi ihtiyacınız için istediğiniz marka, model ve cinsteki araçları filomuzda bulabilirsiniz.

Servis operasyonumuz ve şoförlerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkanlarla donatılmış olup, oluşabilecek her türlü aksaklık karşısında şirket merkezimizdeki operasyon masasıyla anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak hemen her türlü problemi yerinde ve anında çözebilmektedir.

Müşterilerimizin talep ve beklentilerinin üstünde hizmet sunabilmek için şirket merkezindeki eğitim birimimiz, yöneticilerimizden servis sorumlularımıza, şoförlerimizden müşteri ilişkilerine kadar her birime görev öncesi eğitim, kılık kıyafet standartları, iletişim ve turizm hizmet konularında sürekli ve düzenli olarak seminerler vermektedir.