Misyonumuz;

İlklere imza atan, girişimci cesur yapısıyla sektöründe öncü bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz;

Yeni Talepler yaratarak bulunduğu sektörde sürekli gelişen hizmetler ve ürünler sunan, sektöründe söz sahibi bir grup olmaktır. Gerek teknolojik değişim, bilgi ve donanım ile, gerekse müşteri portföyümüzün bize verdiği güçle serbest rekabete açık, uzman ve yenilikçi kadrolarımızla çalışanlarını taşıdığımız ve taşıyacak olduğumuz firmaların hiç bir koşulda mesai kaybına uğramaması için azami çaba sarf ederek sorun üreten değil, sorunlara kesin çözüm getiren bir anlayışla hizmet vermek temel hedefimizdir.

İlkemiz;

Kalite standartlarından, rekabetten, güvenilirlikten, dürüstlükten, güler yüzlü, ticari ahlak sahibi ve etik değerlerden ödün vermemektir.

Amacımız;

Geniş hizmet ve ürünlerini, "Kalitesinden, Güvenilirliğinden ve Etik Değerlerden" ödün vermeden geniş kitlelere sunmaktır.

Eğitim;

Servis Avrupa Turizm faaliyet gösterdiğim tüm alanlarda teknolojik gelişmeler, rekabet koşulları ve uluslararası ve yerel regulasyonların değişimi, sosyo-ekodomik gelişmeler ve çalışanlarımızın kişisel gelişimleri göz önünde bulundurularak eğitim ihtiyaçları sistematik bir şekilde belirlenir. Amaç bilgi, beceri ve davranışlarda ileri iş çevrelerine uyum sağlarken öğrenen organizasyon olma özelliğini taşıyabilmektedir.